ابراز احساسات، بی هیچ پیچیدگی و سیاستی

چند وقت پیش برای خواهرم تو خونم یه جشن تولد کوچیک گرفتم. فقط اعضای خونواده ی خودمون بودیم. من از جشن تولد بزرگ اصلا خوشم نمیاد. برای ناهار اومدند خونم و بعد کیک و کادو. خانم برادرم هم چند تا بادکنک گرفته بود که اونا رو به دیوار زدیم. خواهر زادم که اصلا خبر نداشت کلی ذوق زده شده بود. مخصوصا که مادرم برای همه مون کادو گرفته بود. بعد از مراسم کادو و بریدن کیک. خواهر زادم از شدت ذوق زدگی دستاش رو گذاشت رو هم روی سینه اش و در حالیکه با چشمای بسته سرش رو به دو طرف تکون می داد با احساسات تمام گفت من این روز تولد رو هیچ وقت "به" یاد نمی برم و از پشت ولو شد روی مبل.  همه به این حرفش خندیدیم.  اونقدر این ابراز احساسات قشنگ بود که من اصلا یادم رفت که چقدر کار دارم و صبح یکم پشیمون شده بودم که تو این سر شلوغی مهمون دعوت کرده بودم.  در واقع همه مون از این ابراز احساسات به هیجان اومده بودیم. مثلا مامانم پشت بندش گفت تو هم با این لپ تاپت صداش که در نمیاد و رفت از آشپزخونه یه قابلمه برداشت و به جای تنبک ازش استفاده کرد برای تولید اصوات موزون برای رقص خواهر زادم. و خانم برادرم بعدش شروع کرد به دادن ژست های جالب و خنده دار برای عکس گرفتن. و شادی جمع کوچیکمون چند برابر شد. چقدر خوبه که آدم بتونه خوشحالی و ذوق زدگیش رو بی مهابا و بکر نشون بده.

/ 6 نظر / 9 بازدید
صاب مرده

دیدن شادی بقیه زیباست، شاد کردن بقیه هزاران بار زیباتر.

صاب مرده

نه، راستش رو بخوای هیچوقت از ژاله اصفهانی چیزی نخوندم.

Allen G

چقدر خوبه این تولد گرفتن، همیشه این کار رو دوست داشتم و انجام میدادم، یه کیک بود و یه گل و چهار تا تلفن و الکی‌ الکی‌ میشد تولد، انقدر اینکار و کردم که دیگه یه جورای وظیفه‌ام شده بود و همه از من توقع داشتن. دیگه اگه تولد یکی‌ رو یادم میرفت، فقط مساله فراموشی نبود، خیلی‌ حاد تر میشد. دیگه این شد که همه تاریخ تولد‌ها رفت توی جی‌ میل و همه‌رو هم فور اور باز گذشتم، اما خوب دیگه الان کاری که می‌تونم کنم فقط یه تلفنه... خیلی‌ کار خوبی‌ کردی، همیشه به خوشی‌.

پوپک

چقدر جای این شادی های کوچیک اما مهم توی زندگی هامون خالیه ...قدر ثانیه به ثانیه شو باید دونست ....[گل]

کیوان

هر کودکی که به دنیا می آید گریستن را می داند، اما خنده را باید بیاموزد.

مامان میسا

تو این مدت اینقدر بدی و خباثت از دیگران دیده بودم که یادم رفته بود ادما می تونن بدون غرض و بی شیله پیله به هم محبت کن پستت تاثیر خوبی روی من گذاشت ممنون[لبخند][گل]