چندش آور است واقعا

دوست صمیمی ام با رئیسش مشکل پیدا کرده. اون یکی دوستم که با این دوستم در یک گروه کار می کنند و خانم متاهل و مهربانی است. آمده پیش دوستم برای پا در میانی که تو مغروری بیا تو یه قدم بردار رئیس صد قدم بر می دارد و ...دوستم گوش کرده و یه چیزهایی هم لابد گفته. وقتی دیدمش تشنج از سر و روش میبارید. برگشت به من گفت من که نمی تونم به فلانی بگم که اگر من فقط یه قدم بردارم طرف بعدش تو بغلمه.  امان از آدم هایی که نمی توانند حد و حدود نگه دارند. آدم تا کجا می تواند برای کسی که برای خودش احترام قائل نیست احترام قائل باشد. وقتی که طرف تا دختر مجرد می بیند، طی دو جمله حرف را می کشاند به شوخی های چرت و لاس زدن. وقتی هم که زیر دستی یا خدا. متاسفانه این مشکل در ایران بیداد می کند، بیداد. انگار طرف تمام هدفش از گرفتن مدرک، پولدار شدن و ... بالاتر رفتن در هرم جنسی و جذب بیشتر جنس مخالف است. متاسفانه در هر محیطی هم یکی دو تا از این نخاله ها هستند که حالت را بد کنند. نمی دانم واقعا حالشان از خودشان بهم نمی خورد.

سوال ۱: به نظرتون بهترین برخورد با این آدم ها چگونه است؟

سوال۲:  آیا آقایون هم دچار چنین مشکلاتی در محل کار می شوند؟

سوال ۳: اگر براتون مقدور بود و نمونه ای از این رفتارها و جملات را که محیط کار را برایتان سخت کرده را بنویسید، ممنون میشوم.

 

پ.ن. ۱. بدبختی وقتی حاصل می شود که برخی از  این آقایون این رفتارها را جز محاسن خود میشمارند و از بدنامی هم نمی ترسند (آن هایی که از بدنامی می ترسند، حداقل با یکی دو جمله یا با یک تشر رفع و رجوع می شوند)  و  در جمع دوستان خود چنان معرکه ای می گیرند که مگو و مپرس. احوالشان برای جلب نظر مثل دیوانه ای می ماند که وسط یک جمعیت از مردم عادی شلوار خودش را پایین می کشد. آدم نمی داند دلش بسوزد یا بالا بیاورد.

 

پ.ن. ۲. نگارنده آن قدرها هم احمق نیست که حساب این دیوانگان را از حساب کل آقایان نتواند تفکیک کند.

/ 3 نظر / 9 بازدید
allen g

فکر می‌کنم در جامعه ما این مشکل بیشتر در مورد بانوان باشه تا آقایان، هرچند که در مورد آقایون هم نمونه‌های زیادی هست، به هر حال این هم یک بعد از شخصیت حیوانی انسان هاست، استفاده از قدرت برای جلب توجه جنسی‌، کاری که معمولا همه حیوانات برای پیدا کردن جفت‌شون انجام میدن حالا به روش‌های مختلف! اما خوب حداقل حیوانات فاقد شعور هستند و از روی غریزه و به منظور بقای نسل از این روش استفاده می‌کنن. فکر می‌کنم دیگه توضیح بیشتری نیاز نباشه!

allen g

و صد البته که این رفتار به شکل متفاوت اما به یک اندازه مرد‌ها و زن‌ها سر میزنه!

خانوم سین

دور من تعداد زیادی دختر هستند برای مرد متاهل برنامه میچینن تور کنن زن متاهل هم دیدم با پسرهای جوون لاس بزنه و به همون تعداد برعکسشم دیدم وای از ما انسان ها