هل من ناصر ینصرنی؟

و اما در مورد گروه کتابخوانی مان. 
 
۱. اول نیاز داریم به یک وبلاگ. به نظرتون وبلاگ را در  چه محیطی بسازیم. پرشین بلاگ؟ بلاگ فا؟ می خواهم قسمت نظراتش شبیه به این وبلاگ نباشد. بهتر باشد. محدودیت در تعداد کلمات کامنت نداشته باشد.  به نظر شما چه محیطی مناسب تر است؟

۲. می خواهم بشود به وبلاگ طرحی در مورد کتاب خوانی داد. طرح پیشنهادی شما چیست؟

۳. برای عنوان وبلاگ لطفا نظراتتان را بگویید. ممنون از گردو و چرکنویس بابت نظرشون. آن ها را می توانید در قسمت نظرات پست قبل ببینید.

۴. چه موضوعی بهتر است؟ تاریخی ؟ اجتماعی؟ علمی؟ یا اصلا کتاب خوانی را موضوعی نکنیم؟

۵. در صورت امکان عنوان کتاب های خوب را لیست کنیم. کتاب ها را یا باید بشود در داخل ایران تهیه کرد یا از این جا http://en.bookfi.org/  یا جای دیگر دانلود کرد.

۶. برای عضو گیری چه نظری دارید؟

۷. چگونه وبلاگ را اداره کنیم؟ قرار بگذاریم هر هفته مقداری از کتاب را بخوانیم و آخرهفته پست کوتاهی در مورد آن بنویسیم و در قسمت نظرات روی آن بحث کنیم؟ یا به طریق دیگری اداره کنیم؟

۸. چه طرحی برای جذاب شدن وبلاگ دارید؟ 

 

خلاصه هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم :))

/ 10 نظر / 13 بازدید
گردو

عزیزجون ممنون از زحمتی که میکشی و قبول زخمت برای قدمها بعدی. من فکر میکنم اول باید اعضا تکلیفشون روشن بشه. الان فقط 4 نفر هستیم. البته اصراری به زیاد شدن ندارم، ولی باید تصمیم بگیریم با همین تعداد شروع کنیم یا نه. اگر نه، فکر میکنم بهتره هر کدوم از ما تو وبلاگهای دیگه و بین اطرافیان تلبیغ کنه تا تعداد زیاد بشه. اونموقع پیشنهادهایی که برای شکل ظاهری و موضوع مطالعه و عیره داده میشه جامع تر میشه و احتمالا نظرات بهتری ازش بیرون بیاد. در مورد محیط وبلگ هم مسلما هر چه محدودیتها برای کامنت گذاری کمتر باشه بهتره. البته محدودیتهای باز شدنش تو ایران و فیلتر بودنش هم ممکنه مهم باشه. باید نظر همه رو گرفت. ولی اگر از این لحاظ مهم نباشه ورد پرس از همه بهتره. در مورد شکل اداره کردنش هم فکر میکنم البته بصورت هفتگی یکخورده فشرده باشه، ولی بهر حال هر بار یکنفر داوطلب بشه که در مورد بخشی از کتاب که همه میخونند مطلب بنویسه. بعد مورد بحث قرار بگیره. البته یک نفر بیشتر نباید کلید دارش باشه وگرنه مالکیتش در خطر قرار میگیره و معلوم نیست چه بلایی سرش بیاد.

پریسا

سلام به دوست خوبم.منم اومدم سر زدم. حتما بیا که کلی مطلب آپدیت کردم

گردو

عزیزجون چرا انقدر از من تشکر میکنی. خودت مبتکرش بودی و ما هم هر کاری کنیم در تکمیل ابتکار شماست و خودمون استفادشو میبریم. در مورد کتابی که گفتی بعدا برات مینویسم. فعلا

پریسا

سلام, یارانه های عید هم اعلام شد,خبرهای جدید رو می تونی توی سایتم بخونی. راستی عید شما هم مبارک پیشاپیش

يلداسبزپوش

چى؟ ها چى گفتى؟! يارى "سبز" خواستى؟! حاااضر! فعلاً ميرم بعداً ميام ته توى نوشته هاى اينجارو درميارم! فعلاً شب بخير!

پریسا

دآیا می دانستید که سایت من به روز ترین سایت ایران است[لبخند]. بازم سر زدم بدو بیا

گردو

به به یلدا خانم! چشم ما روشن سلام عزیز جون چه خبر و احوال نظرت در مورد اینکه تو سیب و سرگشتگی آگهی کنیم چیه. گفتم اول با شما هماهنگ کنم. اگر موافق باشید آگهی کنم. اگر کار دیگه ای هم از من بر میاد بگو.

مهسا مهجور

سلام عزيزم. وبلاگ بسيار خوب و پرمحتوايي داري . موفق باشي. اگه با تبادل لينك موافقي خبر بده http://mahsanews.blogfa.com

پریسا

خیلی خیلی خیلی خیلی ازت ممنونم که بهم سر زدی. اما به حضور سبزتان بازم نیازمندیم. بدو که کلی مطلب جدید دارم

گردو

سلام عزیزجون باشه موافقم. در مورد کلید البته افتخار میدین. چرا قبول نکنم. نمیدونستم دنبال خونه هستی. یکی از بچه ها یک یکخوابه داره مستاجرش داشت میرفت کسی گیرش نمیامد اجارش بده. اگه میدونستم میشد با قیمت مناسب برات بگیرمش.