تولدم مبارک

امروز تولد دو سالگی وبلاگمه. حس مادری رو دارم که داره بچه ی دو ساله اش رو نگاه می کنه  و تو ذهنش فلش بک میزنه و تمام مراحل قد کشیدنش رو  مرور می کنه.  نه اینکه حالا این وبلاگ یه چیز خاصی شده باشه. خب معلومه که نشده. اصلا از اولم به قصد خاص شدن ساخته نشد. یعنی وظیفه ی خاصی به عهده اش نبود، جز تخلیه ی هجویاتی و  یکم خودشناسی! دارم به این فکر میکنم که آیا واقعا برداشت من از خودم با این وبلاگ کاملتر شده؟ یا تنها فایده اش سرگرمی و رفع تنهایی بوده؟ تنها چیزی که الان می بینم اینه که من خیلی سعی کردم که وبلاگ های متفاوتی رو در این زمان بخونم و با آدم های متفاوتی آشنا بشم. ولی الان که نگاه می کنم دوستان خوب مجازیم خیلی شبیه به دوستان خوب دنیای واقعی ام هستند. حالا نمی دونم این یعنی من در دنیای واقعی جایگاه احساسی خودم رو خوب و درست پیدا کردم و یا اینکه خودم رو  در دنیای مجازی هم نتونستم رها کنم تا با افکار و آدم های خیلی متفاوت دوست شوم؟

 ولی خب خوبیش اینه که دوستانی که یافتم رو خیلی خیلی دوست دارم. این رو وقتی فهمیدم که کنار دریا بدون هیچ قصد اولیه ای ازتون یاد کردم و براتون آرزوی آرامش و رضایت خاطر کردم. از همه ی دوستانی که این مدت با من بودند صمیمانه سپاسگزارم. دوستتون دارم و از ته دل  امیدوارم در زندگیتون شاد باشید و این شادی  رو هم احساس کنید. چون گاهی آدم شاده، خوشبخته ولی متاسفانه متوجه نمی شه.

/ 6 نظر / 10 بازدید
allen g

تولد وبلاگت مبارک و امیدوارم همیشه این شادی رو حس کنی.

شاهین

دوسالگی وبلاگت مبارک .من هنوز هم گاه گاه به حرفهایی میخندم .منجمله : مگه دوست اینترنتی هم دوست میشه ؟ .خب آره میشه. هر کدوم از ما بخشهایی از زندگی واقعی یا اونچیزی رو که دوست داشتیم باشیم ، به هم وام دادیم و درشون شریک شدیم .این خودش خیلی خوب و خیلی مهمه .همیشه شادباشی.

بروبا

مبارکه :) همیشه موفق و شاد باشی

moonaLisaCode

تولد دو سالگیت مبارک. بیا شمعا رو فوت کن که وبلاگت صدساله بشه :)