امروزه رو خوش باشید که از فردا همه با هم شروع می شه.

آقا اولش ما یه خاطره بگیم. گاهی ما تو خوابگاه می شستیم دور هم فال حافظ می گرفتیم. بعد بچه ها می گفتند تو (تو یعنی من) بگیر. تو خوب فال می گیری. فالات عینهو واقعیت رو می ذارن کف دست آدم. بعد ما می گفتیم خب نیت کنید. حمد وسوره اش رو هم به این قبله خودمان می خواندیم. بعد آن ها یک کاره  می گفتند کردیم، نیت کردیم،  بگیر.  منم می گفتم آغا یعنی چی؟  خب بلند نیت کنید. این جا که غریبه نیست. اونام اطوار که نه و نوو و  نمیشه و... یکی هم نبود بگوید:  آخه لامصبا من ندونم نیتتون رو چطورجوابیه ببافم براتون؟

اینو گفتیم که بگیم ما ازسر اروشنفکری و اینا مجبورتان نمی کنیم بگویید قرار است در این یک ماه چه کاری رو  به سرمنزل مقصود برسانید. ولی مستحب قرین به واجب است بگویید. در غیر اینصورت این غده ی  فضولیمان عود می کند و مسببش شمایید. گفته باشم.

از فردا شروع کنیم؟ از اول مرداد تا آخر مرداد؟  برای گزارش دادن هم هر سه شنبه گزارش بدهیم، خوب است؟  البته به نظرم برای این که گرم شویم هفته ی اول دو بار یعنی جمعه و سه شنبه گزارش دهیم. خوب است؟


و اما من. من اهداف سه گانه دارم برای این ماه.


۱. هر روز می رم پارک میدوم.

۲. یک عالمه مقاله ی کاری نخوانده دارم. تو این یک ماه از صبح تا ظهرم رو بگذارم برای این کار.

۳. باید یک کاری رو هم تا مهر تمام کنم. هنوز شروع نکرده ام شکر خدا. بعد از ظهر ها را بگذارم برای آن. ساختار اولیه اش هم در این یک ماه آماده شود خوب است.  
 
در انتها از همه ی دوستانی که در این برنامه ی مقاومتی ریاضتی شرکت می کنند صمیمانه سپاسگزارم. باشد که سطح رضایت خاطرمان در این ماه بالاتر رود. پ. ن. ۱. در صورت امکان از طرح و برنامه ی دولت فخیمه تان برایمان بنویسید. ممنون.

پ. ن. ۲. برای گرفتن فال به واحد روابط عمومیمان مراجعه کنید. مچکریم.

پ. ن. ۳. این آهنگ ها هم برای شما :)

https://www.youtube.com/watch?v=fQhRiOMmD14

https://www.youtube.com/watch?v=uFvtin7t0SQ

/ 11 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صاب مرده

هلندی! اگه چیز جالبی هم یاد گرفتم حتما اینجا مینویسم. فعلا علی الحساب این رو داشته باشین: http://sabmordeh.wordpress.com/2013/01/23/%da%a9%d9%86%d9%81%d9%88%d8%b3%db%8c%d9%88%d8%b3-%d9%87%d9%84%d9%86%d8%af%db%8c/

سنجاقک

سلام شادی جون من از رژیم شروع می کنم و هر روز از خونه بیرون زدن ( حالا این توضیحات داره !) و همینطور زبان انگلیسی و اسپنیش رو همزمان داشتم با Rosseta Stone پیش می بردم و خیلی علاقه داشتم اما دو سه هفته بود تنبلی می کردم!شاید فقط نیم ساعت در روز وقتم رو بگیره ! پس شد سه تا !از اول مرداد !به مدت یک ماه ! وگزارش هفتگی هر سه شنبه !هفته ی اول جمعه و سه شنبه ! و مرسی [گل][گل][گل]

Allen G

من دو ساله می خوام هلندی یاد بگیرم نمیشه که نمیشه... خوب کلاس هم میرم... فکر کنم منم استعداد زبان آموزیم صفره... من هنوز نمیدونم می خوام چیکار کنم...

Allen G

مشکل اصلی‌ اینه که من الان توی یه سفر کاری هستم، که همین امروز هم رسیدم و یک ماه هم اینجا هستم، اما راجع به پیشنهاد هات. چرا یه زبان برنامه نویسی جدید هست که می‌خوام یاد بگیرم، اما واقعا نمیدونم که تو این مدت که اینجا هستم می‌تونم انجام بدم یا نه، از ساز هم گفتی‌ که باز یادش افتادم، من از نوجوونیم تار میزدم، اما سه ساله که اومدم اینجا و من اینجام و سازم اونجا، اشتباه کردم که همون اول با خودم نیاوردمش، حالا باید اداشو در بیارم...

کیوان

برگشتم تمام پست ها رو از جایی که "بعضی حرفاتو پس گرفتی" خوندم تا به امروز. بیشترشون عالی بودند. بخصوص همان اولی. یادت باشد همیشه آنطور حرفها را پس بگیری. می بینی چقدر حرف برای زدن داری؟ و چقدر گوش برای شنیدن هست؟

بروبا

خیلی وقته میخوام یه کاری کنم و تنبلی میکنم البته نمیگم چیه چونکه برای همه یه چیز بدیهی هست ولی به خاطر تنبلی این بدیهی رو ندارم و حالا از فردا شروع میکنم و بازه زمانی هم بین یک تا سه ماه براش تعیین میکنم،خلاصه هر چند همه دارن ولی چون من ندارم برام مهمه! و امیدوارم با این روش باحال شوما بتونم بر تنبلی فائق آمده آنرا دارا شوم :)

صاب مرده

Wip به معنی شلاق (یا محکم و تند زدن چیزی) و در گفتگوی روزمره به معنی "عمل خیر"! یه دوست خوب هلندی دارم که در تلفظ ها کمکم می کنه.

آق میتی

ساملیکوم عزیز جون ما چون محسن یگانه رو از وقتی که آهنگ "مرا ببوس " رو خونده خیلی دوس داریم و دویما که مثل شوماها (بزنیم به تخته ) مالتی پروگرام و مالتی تسک نیستیم ،واسه همین هدفمون رو هم یگانه اعلام میکنیم . حالا ما اعلانیه ش میکونیوم ، اما به مولا اگه بشنفیم کسی به ما خندید ،کافه رو چی ؟ به همش میزنیم. آقا ما خیلی زارت و زورت کردیم و بالا پایین دیدیم میتونیم مصرف چپقمون رو ظرف همین ماه مبارک به نصف برسونیم و بیشتر از این هم بعید میدونیم از عهده مون بربیاد. راپورت و این چیزا رو هم که علی حده خدمتتون عرض میکنیم. اینشالله بحق همین سوی چراغ سر گذر میتی موش ،هرکی هرچی خواسته ، چی ؟ به آرزوش برسه.

آق میتی

راستی عزیز جون خواستیم یه عرض دیگه هم داشته باشیم. این آدرس مادرس قشمشم بازیها رو که نوشتین سوات موات ما قد نداد بخونیم ، فقط دیدیم نوشتین یوتیوپ ! خواستیم بعرضتون برسونیم که ما اونسری که رفته بودیم امامزاده داود تا ننه استخوناشو سبک کونه ، چارچرخمون تیوپ ترکوند ، واسه همین این مدت تیوپ لس هستیم و از هر چیزی که تو مای تیوپ ، یوتیوپ، ایشون تیوپ و غیره میگذره معذورجاتیم.با قی بقایت ، سه دعفه این آق کیوونمون فدایت :)

Allen G

خوب کره ای یاد گرفتن که پیشکشم... این سیگارم الان از این غریب تنها بگیرم که نه خدا رو خوش میاد نه بنده خدا. همون کره گردی کنم تو این یک ماه خیلی کار کردم... اونم تازه اگه وقت کنم و برسم.