دست کی بالاست؟

کیا موافقند یک طرح همه با هم راه بیاندازیم؟  قبلا این طرح تو وبلاگ مینجق مطرح شد. و طرح موفقی هم بود. این جوریه که یک بازه ی زمانی رو در نظر می گیریم. شما بگو یک ماه.  بعد هر کی یک کاری رو که اصولا از امروز به فردا میندازه، مثل رژیم لاغری، ورزش، اپلای کردن برای کار، تموم کردن یک پروژه، ترک سیگار، ترک فیسبوک و غیره رو (البته به شرطی که عملی باشه) رو در نظر می گیره. بعد اینجا به هم قول می دیم که تا مدت یک ماه رو حرفمون باشیم. مثلا یک ماه هر روز بریم بدویم. بعد هر چند وقت یک بار می آییم گزارش میدیم. یه جورایی چون کار گروهیه انگیزه ی عملی کردن اهدافمون میره بالا. بعد از یک ماه آدم از اینکه یک کاری رو که توش تنبلی می کرده انجام داده، کلی حس خوبی پیدا می کنه. بعد می بینیم چند درصد رو حرفمون بودیم. سه چهار نفر هم باشیم خوبه. هر کی حاضره دستش بالا :)

/ 5 نظر / 12 بازدید
آق میتی

ساملیکوم عزیز جون ،جون این آق شاهین نباشه ،این تن رو کفن کردن ،اولش ما این "اپلای " شوما رو اپیلاسیون خوندیم و یه دفعه چـــی ؟ هول ورمون داشت! پیش خودمون گفتیم حالا ما میدونیم تیریپ پست مدرنیستی این زحمتها رو هم داره و باس بعضی وختا ، یه جاهایی چِش رو هم گذاشت ، عینهو گالیله خدابیامرز که با اینکه میدونست دارن زیر زیرکی میپانش ، با پاهاش هی مینوشت "با این وجود چــــی ؟ میچرخه " اما تو این دور و زمونه کی قدر این چیزا رو میفهمه ؟ ، بالفرض ما بطور خفیه اومدیم تو این تیارت شوما شرکت کردیم ! ننه مون اَی خَوَر دار بشه ، سه سوته چــــی ؟عاقمون میکونه و مام تا سرونِ پیری همینجور رُسبایِ عالم و آدم میشیم!!!. اما دعفه ی دویوم که نیگا کردیم دیدیم که نخیر الحمدلله از اون بحثهای ناموسی نیست و حرف حرف تحول و تحمل و اینجور چیزاس ، این بود که گفتیم مام چــــی ؟ هستیم. :)

سنجاقک

من !من ! من ! lمن دستم بالاست !واسه رژیم و دویدن :)حالا می خوای از یکی شروع کنیم و بعد از یه ماه یکی دیگه رو اضافه کنیم ؟

صاب مرده

یعنی هر کس یه تصمیم جداگانه برای خودش میگیره، نه اینکه همه یه تصمیم رو بگیرن، درسته؟

Allen G

منم هستم. فقط نمی دونم ترک کدوم عادت رو کنم که سبب مرض نشه...